Door Kickers Action Squad v1.0.70 MOD APK – SİLAH HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 777 ratings )
Price: $0
Download

Door Kickers Action Squad v1.0.70 MOD APK – SİLAH HİLELİ

Door Kickers Action Squad v1.0.70 SİLAH HİLELİ APK, taktik ve aksiyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını KillHouse Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı özel tim ile binalara baskın yapmak, düşmanları etkisiz hale getirmek ve rehineleri kurtarmaktır. Door Kickers: Action Squad içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm silahların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahı seçip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı silahlar kullanan karakterler, tehlikeli düşmanlar, yardım edilmesi gereken rehineler ve dahası sizleri bekliyor. Door Kickers Action Squad v1.0.70 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Door Kickers: Action Squad Play Store’da 24.99TL’dir.

Kurulumu

Door Kickers Action Squad v1.0.70 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Door Kickers Action Squad 1.0.70 silah hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm karakterler için kendine uygun silahların ve yan ekipmanların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, door kickers action squad 1.0.70 android, door kickers action squad 1.0.70 apk, door kickers action squad 1.0.70 full apk, door kickers action squad 1.0.70 hack apk, door kickers action squad 1.0.70 hile apk, door kickers action squad 1.0.70 mod apk, door kickers action squad 1.0.70 silah hile, door kickers action squad android, door kickers action squad apk, door kickers action squad apk indir, door kickers action squad full apk


Download Door Kickers Action Squad v1.0.70 MOD APK – SİLAH HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like