Door Kickers v1.0.93 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 181 ratings )
Price: $0
Download

Door Kickers v1.0.93 MOD APK – MEGA HİLELİ

Door Kickers v1.0.93 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve taktik türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını KillHouse Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı özel tim ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. Door Kickers içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm bölümlerin kilidi açık, yüksek exp hileli, yüksek yıldız kazana hileli olarak sunuyorum bu sayede askerlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm ekipmanları kullanabilirsiniz. Onlarca bölüm, farklı yeteneklere sahip karakterler, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Door Kickers v1.0.93 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Door Kickers Play Store’da 12.99TL’dir, 8.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Door Kickers v1.0.93 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.khg.doorkickers” ve android/obb klasörüne atalım.

Door Kickers v1.0.81 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Door Kickers 1.0.93 yıldız hile apk : oyun içinde ilk menüden Camping kısmına girin ve 1.aşamanın 6 bölümünü de bitirin ardından çok fazla yıldız kazanırsınız.

Door Kickers 1.0.93 bölüm hile apk : oyun içindeki tüm bölümlerin kilidi açıktır.

Door Kickers 1.0.93 exp hile apk : oyun içinde ilk bölümden sonra son seviyeye ulaşırsınız bu sayede yeteneklerinizin kilidini açabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, door kickers 1.0.93 android, door kickers 1.0.93 android hack, door kickers 1.0.93 android hile, door kickers 1.0.93 apk, door kickers 1.0.93 apk download, door kickers 1.0.93 full apk, door kickers 1.0.93 hack apk, door kickers 1.0.93 hile apk, door kickers 1.0.93 mod apk, door kickers android, door kickers android hile, door kickers apk, door kickers apk download, door kickers full apk, door kickers hack apk, door kickers hile apk, door kickers mod apk


Download Door Kickers v1.0.93 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like