Doors Awakening v1.20 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 518 ratings )
Price: $0
Download

Doors Awakening v1.20 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Doors Awakening v1.20 KİLİTLER AÇIK APK, kafa yoran bulmaca ve gizem türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Snapbreak firmasının Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde karşınızda duran zorlu kapı sistemini ipuçlarını ve çeşitli eşyaları toplayarak kilitlerini açmaktır. Doors Awakening içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. Karmaşık mekanizmalar, gizli ögeler, detaylı işlenmiş ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Doors Awakening v1.20 sürümünde yeni bölümler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Doors: Awakening Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Doors Awakening v1.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Doors Awakening 1.20 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm ürünlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, doors awakening 1.20 apk hile, doors awakening 1.20 full apk, doors awakening 1.20 hack apk, doors awakening 1.20 hile apk, doors awakening 1.20 mod apk, doors awakening apk hile, doors awakening apk mod, doors awakening bölüm hile, doors awakening full apk, doors awakening hack, doors awakening hack apk, doors awakening hile apk, doors awakening mod apk, doors awakening premium apk, doors awakening unlock apk


Download Doors Awakening v1.20 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like