Doors Origins v1.09 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 466 ratings )
Price: $0
Download

Doors Origins v1.09 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Doors Origins v1.09 KİLİTLER AÇIK APK, bulmaca ve kafa yoran türden oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Snapbreak stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz mistik dünya içinde karşınıza çıkan kilitli kapıları açmak için bulmacaları gizemleri çözmek ve sona ulaşmaktır. Doors Origins içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. Detaylı işlenmiş ortamlar, karmaşık mekanizmalar, onlarca kapı ve dahası sizleri bekliyor. Doors Origins v1.09 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Doors Origins Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Doors Origins v1.09 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Doors Origins 1.09 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm ürünlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, doors origins 1.09 apk hile, doors origins 1.09 full apk, doors origins 1.09 hack apk, doors origins 1.09 hile apk, doors origins 1.09 mod apk, doors origins apk hile, doors origins apk mod, doors origins bölüm hile, doors origins full apk, doors origins hack, doors origins hack apk, doors origins hile apk, doors origins mod apk, doors origins premium apk, doors origins unlock apk


Download Doors Origins v1.09 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like