Dr.Web Security Space v10.0.0 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 741 ratings )
Price: $0
Download

Dr.Web Security Space v10.0.0 FULL APK

Dr.Web Security Space v10.0.0 FULL APK, android cihazınızın güvenliğini sağlamak gün geçtikçe dahada önemli bir gereksinim haline geliyor. Çünkü telefonunuz veya tabletiniz hayatın her anında yanınızda dolayısıyla sizinle ilgili bilgi edinmek isteyen kötü kişiler virüsler ile size saldırabilir… Siteden aldığım istekler üzerine sizlerle paylaşmak istediğim benimde kullandığım bilgisayar platformundan tanıdığınız mükemmel bir antivirüs uygulaması olan yapımcılığını Doctor Web firmasının üstlendiği Dr.Web Security Space sunmak istiyorum. Android cihazınıza kurduğunuz andan itibaren kontrolü Dr.Web Security Space bırakmış oluyorsunuz gerisiyle o ilgilenir zaten… Security Space sürümü daha çok internet ve uygulama güvenliği üzerine yoğunlaşmıştır. Kurduğunuz uygulamalardan tutunda gezdiğiniz sitelere kadar tamamını kontrol eder tehlikeli bir durumda sizi uyarır. Gelişmiş taraması ile telefonunuzda bulunan tüm uygulamaları güncel veri tabanı ile kontrol eder. Dr.Web Security Space Play Store’da 395.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Dr.Web Security Space v10.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.drweb” ve android/data klasörüne atalım.

Dr.Web Security Space v10.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım.

UYARI : uygulamanın kurulumunu tam olarak yapmanız gerekiyor aksi halde lisans aktif olmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 136 Yorum Android Uygulamadr.web android apk, dr.web android indir, dr.web full apk, dr.web security space 10.0.0 android indir, dr.web security space 10.0.0 apk download, dr.web security space 10.0.0 apk full, dr.web security space 10.0.0 apk indir, dr.web security space 10.0.0 full apk, dr.web security space 10.0.0 full apk download, dr.web security space 10.0.0 mod apk, dr.web security space 10.0.0 tam sürüm indir, dr.web security space android full, dr.web security space full apk, dr.web security space tam sürüm apk, security space apk indir


Download Dr.Web Security Space v10.0.0 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like