Drag n Boom v1.2.0 MOD APK – Para / Anahtar HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 617 ratings )
Price: $0
Download

Drag n Boom v1.2.0 MOD APK – Para / Anahtar HİLELİ

Drag n Boom v1.2.0 Para HİLELİ APK, uğraştıran ve zaman geçirten oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ANKAMA GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız minik ejderha ile bulunduğunuz garip orta çağ evreninde kalelere saldırmak, altınları toplamak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Drag’n’Boom içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm ateş toplarını ve ejderleri kullanabilirsiniz. Onlarca aşama, kalelerde olan askerler, altın sandıkları ve dahası sizleri bekliyor. Drag n Boom v1.2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Drag n Boom Play Store’da 230.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Drag n Boom v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drag n Boom 1.2.0 para hile apk : oyun giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Drag n Boom 1.2.0 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, drag n boom 1.2.0 apk hile, drag n boom 1.2.0 hack apk, drag n boom 1.2.0 hile apk, drag n boom 1.2.0 mod apk, drag n boom altın hile, drag n boom anahtar hile, drag n boom android hile, drag n boom apk hile, drag n boom hack, drag n boom hack apk, drag n boom hile apk, drag n boom mod apk, drag n boom para hile


Download Drag n Boom v1.2.0 MOD APK – Para / Anahtar HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like