Dragon Hills v1.2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 347 ratings )
Price: $0
Download

Dragon Hills v1.2.5 PARA HİLELİ APK, Android platformunun ünlü oyunlarından birisi olan yapımcılığını Rebel Twins stüdyosunun üstlendiği sürükleyici bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız sevimli kız karakteri ile ejderhayı kontrol etmek, karşınıza çıkan tüm düşmanları ezip geçmek ve seviyeleri tamamlamaktır. Dragon Hills içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm ejderha, yetenek ve ekipmanları satın alabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dragon Hills Play Store’da 310.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Dragon Hills v1.2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dragon Hills 1.2.5 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, ilk harcamadan sonra paranız sınırsız olacaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, dragon hills 1.2.5 altın hile, dragon hills 1.2.5 android hile, dragon hills 1.2.5 hack apk, dragon hills 1.2.5 hile apk, dragon hills 1.2.5 hile indir, dragon hills 1.2.5 level hile, dragon hills 1.2.5 mod apk, dragon hills 1.2.5 mod apk download, dragon hills 1.2.5 money hack, dragon hills 1.2.5 para hile, dragon hills 1.2.5 para hile apk, dragon hills 1.2.5 seviye hile, dragon hills altın hile, dragon hills android, dragon hills android hile, dragon hills apk, dragon hills apk indir, dragon hills full apk, dragon hills gold hack, dragon hills hack, dragon hills hack apk, dragon hills hile apk, dragon hills hile apk indir, dragon hills hile indir, dragon hills level hack, dragon hills mod, dragon hills mod apk, dragon hills mod apk download, dragon hills money hack, dragon hills para hile, dragon hills seviye hile apk,


Download Dragon Hills v1.2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like