Dragon Slayer v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 875 ratings )
Price: $0
Download

Dragon Slayer v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

\Dragon Slayer v1.1.2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü mobil oyun stüdyolarından birisi olan GLU’nun üstlendiği aksiyon ve macera tarzını sevenlere hitap edeceğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile karşınıza çıkan yaratıkları öldürüp bir sonraki bölüme geçmektir. Dragon Slayer içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede kahramanınızı dilediğiniz gibi geliştirebilir istediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Ölümü bekleyen yüzlerce yaratık, farklı dövüş alanları ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dragon Slayer Play Store’da 245.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Dragon Slayer v1.1.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.dragonslayer” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dragon Slayer v1.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dragon Slayer v1.1.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dragon Slayer v1.1.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

128 Yorum Android Oyunandroid oyun apk, dragon slayer 1.1.2 altın hile apk, dragon slayer 1.1.2 android hack, dragon slayer 1.1.2 android hile, dragon slayer 1.1.2 android mod, dragon slayer 1.1.2 hack apk, dragon slayer 1.1.2 hack apk indir, dragon slayer 1.1.2 hile apk, dragon slayer 1.1.2 mod apk, dragon slayer 1.1.2 mod apk download, dragon slayer 1.1.2 mod apk indir, dragon slayer 1.1.2 para hile apk, dragon slayer altın hile apk, dragon slayer altın hile indir, dragon slayer android hile, dragon slayer apk hile, dragon slayer hack apk, dragon slayer hile apk, dragon slayer hileli apk, dragon slayer para hile apk


Download Dragon Slayer v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like