DragonVale World v1.14.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 197 ratings )
Price: $0
Download

DragonVale World v1.14.0 PARA HİLELİ APK, ejderhaları ve inşa etme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Backflip Studios, Inc. firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine hayalinizdeki ejder çiftliğini kurmak, geliştirmek ve görevleri tamamlamaktır. DragonVale World içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini bir nebzede olsa artırabilir, görevlerde kolaylık sağlayabilir, seviye atlamayı kolaylaştırabilirsiniz. Geniş oyun evreni, özel yeteneklere sahip ejderhalar, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. DragonVale World v1.14.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni bölgeler ve görevler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. DragonVale World Play Store’da 45.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

NOT : hileyi kullanabilmek için lütfen kurulum kısmındaki hile açıklamasını okuyun.

Kurulumu

DragonVale World v1.14.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : elmaslar internet üzerinden kontrol edildiği için elmas hilesi olmuyor.

DragonVale World 1.14.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız eksi (-) değerlere düşse de sorun olmayacaktır, harcamaya devam edebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, dragonvale world 1.14.0 altın hile, dragonvale world 1.14.0 android hile, dragonvale world 1.14.0 apk hile, dragonvale world 1.14.0 apk mod, dragonvale world 1.14.0 gold hack, dragonvale world 1.14.0 hack apk, dragonvale world 1.14.0 hile apk, dragonvale world 1.14.0 mod apk, dragonvale world 1.14.0 money hack, dragonvale world 1.14.0 para hile, dragonvale world altın hile, dragonvale world android hile, dragonvale world apk hack, dragonvale world apk hile, dragonvale world apk mod, dragonvale world gold hack, dragonvale world hack, dragonvale world hack apk, dragonvale world hile apk, dragonvale world mod apk, dragonvale world money hack, dragonvale world para hile


Download DragonVale World v1.14.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like