Draw a Stickman EPIC 3 v1.0.15832 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 783 ratings )
Price: $0
Download

Draw a Stickman EPIC 3 v1.0.15832 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Draw a Stickman EPIC 3 v1.0.15832 FULL APK, çizim, bulmaca ve macera oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Hitcents firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çizgi adam ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve hikayeyi devam ettirmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, hayal gücünüze bağlı kahramanlar, ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Kahramanınızı çizin, yaratıklara karşı savaşın ve etrafı keşfedin. Draw a Stickman: EPIC 3 v1.0.15832 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Draw a Stickman: EPIC 3 Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Kurulumu

Draw a Stickman EPIC 3 v1.0.15832 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyun giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, draw a stickman epic 3 1.0.15832 android, draw a stickman epic 3 1.0.15832 apk, draw a stickman epic 3 1.0.15832 full apk, draw a stickman epic 3 1.0.15832 mobile, draw a stickman epic 3 android, draw a stickman epic 3 android apk, draw a stickman epic 3 apk, draw a stickman epic 3 full apk, draw a stickman epic 3 mobile, draw a stickman epic 3 telefon için


Download Draw a Stickman EPIC 3 v1.0.15832 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like