Dream Defense v1.8.194 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 558 ratings )
Price: $0
Download

Dream Defense v1.8.194 PARA HİLELİ APK, savunma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Altitude Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ayı ile bulunduğunuz odada uyuyan Robin adından ki çocuğu rahatsız etmeye çalışan yaratıkları yok etmektir. Dream Defense içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede ayınızı ve silahlarınızı istediğiniz gibi geliştirebilir, yenilmez olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, kullanılabilir farklı silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Dream Defense v1.8.194 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dream Defense Play Store’da 45.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Dream Defense v1.8.194 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dream Defense 1.8.194 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dream Defense 1.8.194 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 30 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, dream defense 1.8.194 altın hile apk, dream defense 1.8.194 android hile, dream defense 1.8.194 elmas hile, dream defense 1.8.194 hack apk, dream defense 1.8.194 hile apk, dream defense 1.8.194 mod apk, dream defense 1.8.194 para hile apk, dream defense altın hile apk, dream defense android hile, dream defense apk, dream defense elmas hile, dream defense gem hack, dream defense hack, dream defense hack apk, dream defense hile apk, dream defense mod apk, dream defense money hack, dream defense para hile


Download Dream Defense v1.8.194 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like