Dream Hospital Simülasyon v2.1.12 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 689 ratings )
Price: $0
Download

Dream Hospital Simülasyon v2.1.12 MOD APK – PARA HİLELİ

Dream Hospital Simülasyon v2.1.12 PARA HİLELİ APK, yönetim ve hastane işletme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Lab Cave Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine hastane kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve hastalarınızı iyileştirmektir. Dream Hospital Simülasyon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz inşa işlerini yapıp, hastaneniz için en iyi doktorları bulabilirsiniz. Yapılacak onlarca görev, inşaat işleri, doktorlar – hastalar ve dahası sizleri bekliyor. Dream Hospital Simülasyon v2.1.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dream Hospital Simülasyon Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

 

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para ve elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeter.

Kurulumu

Dream Hospital Simülasyon v2.1.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dream Hospital Simülasyon 2.1.12 para hile apk : oyun içinde paranız eksi (-) değerlere düşse dahi harcama yapabilirsiniz.

Dream Hospital Simülasyon 2.1.12 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız eksi (-) değerlere düşse dahi harcama yapabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dream hospital simülasyon 2.1.12 altın hile, dream hospital simülasyon 2.1.12 apk hile, dream hospital simülasyon 2.1.12 apk mod, dream hospital simülasyon 2.1.12 elmas hile, dream hospital simülasyon 2.1.12 hack apk, dream hospital simülasyon 2.1.12 hile apk, dream hospital simülasyon 2.1.12 mod apk, dream hospital simülasyon 2.1.12 money hack, dream hospital simülasyon 2.1.12 para hile, dream hospital simülasyon altın hile, dream hospital simülasyon apk hile, dream hospital simülasyon elmas hile, dream hospital simülasyon hack, dream hospital simülasyon hack apk, dream hospital simülasyon hile apk, dream hospital simülasyon mod apk, dream hospital simülasyon para hile


Download Dream Hospital Simülasyon v2.1.12 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like