Drift Max City v1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 304 ratings )
Price: $0
Download

Drift Max City v1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Drift Max City v1.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma oyunlarını sevenler için biçilmiş bir kaftan olarak gördüğüm yapımcılığını Tiramisu stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız sahip olduğunuz araba ile bulunduğunuz parkurda drift yaparak en yüksek puanı toplamaktır. Drift Max City içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz… Kullanılabilir 4 farklı spor araba, 5 zorlu yarış pisti ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Drift Max City Play Store’da yeni olduğu için 900’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Drift Max City v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drift Max City 1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınıza paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, drift max city 1.1 android hack, drift max city 1.1 android hile, drift max city 1.1 android mod, drift max city 1.1 full apk, drift max city 1.1 hack, drift max city 1.1 hack apk, drift max city 1.1 hile, drift max city 1.1 hile apk, drift max city 1.1 hile apk indir, drift max city 1.1 hile indir, drift max city 1.1 mod apk, drift max city 1.1 mod apk download, drift max city altın hile, drift max city android hack, drift max city android hile, drift max city android mod, drift max city apk download, drift max city apk hile, drift max city gold hack, drift max city hack, drift max city hack apk, drift max city hile apk, drift max city hile indir, drift max city mod apk, drift max city mod apk download, drift max city money hack, drift max city para hile


Download Drift Max City v1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like