Drift Max v4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 98 ratings )
Price: $0
Download

Drift Max v4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Drift Max v4.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma oyunlarını sevenler için yapımcılığını Tiramisu stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz spor araba ile bulunduğunuz parkurlarda en yüksek puanlı drifti yapmaktır. Drift Max içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm arabaları satın alabilir, kendinize göre renk, jant ve semboller belirleyebilirsiniz. Tofaş Şahin’de dahil olmak üzere 11 farklı araba, 12 zorlu yarış pisti ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Drift Max Play Store’da 47.450’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Drift Max v4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drift Max 4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyundrift max 4.0 altın hile apk, drift max 4.0 altın hile hack, drift max 4.0 android hile, drift max 4.0 android mod, drift max 4.0 full apk, drift max 4.0 hack apk, drift max 4.0 hile apk, drift max 4.0 mod apk, drift max 4.0 money hack apk, drift max 4.0 money mod, drift max 4.0 para hile apk, drift max altın hile, drift max altın hile apk, drift max android hile, drift max android mod, drift max apk hile, drift max hack, drift max hack apk, drift max hile, drift max hile apk, drift max mod, drift max money hack, drift max money mod, drift max para hile, drift max para hile apk


Download Drift Max v4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like