Driving Academy 2 v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 178 ratings )
Price: $0
Download

Driving Academy 2 v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Driving Academy 2 v1.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme simülasyon oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Games2win firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak ve size verilen görevleri tamamlamaktır. Driving Academy 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm araba ve özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabaları sürebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, farklı modellerde araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Driving Academy 2 v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Driving Academy 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Driving Academy 2 v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Driving Academy 2 1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Driving Academy 2 1.0 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, driving academy 2 1.0 android hile, driving academy 2 1.0 apk hile, driving academy 2 1.0 araba hile, driving academy 2 1.0 hack apk, driving academy 2 1.0 hile apk, driving academy 2 1.0 mod apk, driving academy 2 1.0 para hile, driving academy 2 altın hile, driving academy 2 apk, driving academy 2 araba hile, driving academy 2 hack, driving academy 2 hack apk, driving academy 2 hile, driving academy 2 hile apk, driving academy 2 mod apk, driving academy 2 para hile


Download Driving Academy 2 v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like