Driving School Classics v1.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 357 ratings )
Price: $0
Download

Driving School Classics v1.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Driving School Classics v1.3.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve açık dünya simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Ovidiu Pop stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Driving School Classics içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araçları satın alıp yolların kralı olabilirsiniz. Zorlu yollar, onlarca araba, bitmek bilmeyen görevleri ve dahası sizleri bekliyor. Driving School Classics v1.3.0 sürümünde yeni arabalar eklenmiş olup, onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Driving School Classics Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Driving School Classics v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Driving School Classics 1.3.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, driving school classics 1.3.0 altın hile, driving school classics 1.3.0 android hile, driving school classics 1.3.0 apk hile, driving school classics 1.3.0 apk mod, driving school classics 1.3.0 hack apk, driving school classics 1.3.0 hile apk, driving school classics 1.3.0 mod apk, driving school classics 1.3.0 money hack, driving school classics 1.3.0 para hile, driving school classics altın hile, driving school classics android hile, driving school classics apk hack, driving school classics apk hile, driving school classics araba hile, driving school classics hack, driving school classics hack apk, driving school classics hile, driving school classics hile apk, driving school classics mod apk, driving school classics money hack, driving school classics para hile


Download Driving School Classics v1.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like