Driving School Sim v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 194 ratings )
Price: $0
Download

Driving School Sim v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Driving School Sim v1.0.2 PARA HİLELİ APK, simülasyon, açık dünya ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ovidiu Pop stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüş yapmak, istenilen noktalara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Driving School Sim içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabayı seçip yolların kralı olabilirsiniz. Uzun yollar, hızlı arabalar, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. Driving School Sim v1.0.2 sürümünde 2 yeni araba eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Driving School Sim Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Driving School Sim v1.0.2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ovilex.drivingschoolsim” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Driving School Sim v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Driving School Sim 1.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Driving School Sim 1.0.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Driving School Sim 1.0.2 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır..

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsini

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, driving school sim 1.0.2 altın hile, driving school sim 1.0.2 apk hile, driving school sim 1.0.2 araba hile, driving school sim 1.0.2 hack apk, driving school sim 1.0.2 hile apk, driving school sim 1.0.2 mod apk, driving school sim 1.0.2 para hile, driving school sim altın hile, driving school sim apk hile, driving school sim apk mod, driving school sim araba hile, driving school sim hack, driving school sim hack apk, driving school sim hile apk, driving school sim mod apk, driving school sim para hile


Download Driving School Sim v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like