Drone Shadow Strike v1.20.140 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 413 ratings )
Price: $0
Download

Drone Shadow Strike v1.20.140 MOD APK – PARA HİLELİ

Drone Shadow Strike v1.20.140 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve askeri oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Reliance Big Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız insansız hava aracı ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. Drone Shadow Strike içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz hava aracını satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip en gelişmiş ekipmanları kullanabilirsiniz. Tehlikeli hedefler, kullanabileceğiniz farklı silahlar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Drone Shadow Strike v1.20.140 sürümünde yeni silahlar ve etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Drone Shadow Strike Play Store’da 210.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Drone Shadow Strike v1.20.140 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drone Shadow Strike 1.20.140 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Drone Shadow Strike 1.20.140 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Savaş Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, drone shadow strike 1.20.140 altın hile apk, drone shadow strike 1.20.140 android hile, drone shadow strike 1.20.140 apk, drone shadow strike 1.20.140 hack, drone shadow strike 1.20.140 hile apk, drone shadow strike 1.20.140 mod apk, drone shadow strike 1.20.140 mod apk download, drone shadow strike 1.20.140 para hile apk, drone shadow strike 1.20.140 sınırsız altın hile apk, drone shadow strike 1.20.140 sınırsız para hile, drone shadow strike altın hile, drone shadow strike altın hile apk, drone shadow strike android hile, drone shadow strike hack apk, drone shadow strike hile, drone shadow strike hile apk, drone shadow strike mod apk, drone shadow strike para hile apk, drone shadow strike sınırsız para hile


Download Drone Shadow Strike v1.20.140 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like