Dubai Yarış v1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 101 ratings )
Price: $0
Download

Dubai Yarış v1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Dubai Yarış v1.8 PARA HİLELİ APK, araba oyunlarını sevenler için güzel bir alternatif olacağını düşündüğüm yapımcılığını Zero Four LLC stüdyosunun üstlendiği farklı yarış türlerini içinde barındıran son zamanlarda popüler olan oyunlardan birisidir. Dubai Yarış içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyun parası ile satın tüm arabaları satın alabilir dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Dubai Yarış’da amacınız kontrol ettiğiniz araba ile bölümün amacına göre sizden istenilenleri yapmaktır bazen drift yapabilir bazende dubaların peşinde lastik yakabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dubai Yarış Play Store’da 3.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Dubai Yarış v1.8 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.zerofour.dubairacing” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dubai Yarış v1.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dubai Yarış v1.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dubai Yarış v1.8 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun apk, dubai racing android mod, dubai racing hile apk, dubai racing mod apk, dubai racing para hile, dubai yarış 1.8 altın hile apk, dubai yarış 1.8 hack apk, dubai yarış 1.8 hile apk, dubai yarış 1.8 para hile apk, dubai yarış 1.8 sd data, dubai yarış android, dubai yarış android apk, dubai yarış apk sd data, dubai yarış hack apk, dubai yarış hile apk, dubai yarış hile indir, dubai yarış mod apk indir, dubai yarış para hile apk


Download Dubai Yarış v1.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like