Duet v3.2.1 FULL APK – Premium Sürüm

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 130 ratings )
Price: $0
Download

Duet v3.2.1 FULL APK – Premium Sürüm

Duet v3.2.1 Premium APK, parmaklarınızın ve görme yeteneğinizin hızına güveniyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Kumobius stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz 2 topu bir çemberin etrafında döndürerek engellerden kurtulmasını sağlamaktır. Duet normal şartlarda ücretsiz olarak kullanıma sunulsa da oyun içinde bulunan bir çok mod kapalı bu yüzden FULL APK yani premium sürüm olarak sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya bağlı kalmadan dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Kaliteli müzikler, zorlu bölümler ve bitmek bilmeyen bir mücadele sizleri bekliyor… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller dokunmatik ile sağlanmaktadır. Duet Play Store’da 378.000’den fazla indirilmiştir

Kurulumu

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, duet 3.2.1 android full, duet 3.2.1 android indir, duet 3.2.1 android premium, duet 3.2.1 apk full, duet 3.2.1 apk indir, duet 3.2.1 apk premium, duet 3.2.1 apk pro, duet 3.2.1 full apk, duet 3.2.1 full apk indir, duet 3.2.1 full sürüm, duet 3.2.1 hack apk, duet 3.2.1 premium, duet 3.2.1 premium apk, duet 3.2.1 premium apk indir, duet 3.2.1 pro apk, duet 3.2.1 pro apk download, duet 3.2.1 pro apk indir, duet android full, duet apk full, duet apk indir, duet apk premium, duet apk pro, duet full apk, duet premium apk, duet premium apk download, duet pro apk


Download Duet v3.2.1 FULL APK – Premium Sürüm

Download

Recommended for You

You may also like