Dungeon Inc v1.9.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 4 views
( 377 ratings )
Price: $0
Download

Dungeon Inc v1.9.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Dungeon Inc v1.9.1 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme oyunlarını seven hocalarım için hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını PIKPOK firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi zindan şirketinde kar elde etmek için mini işletmeler kurmak, görevleri tamamlamak ve düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir. Dungeon Inc içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça inşa edip paranıza para katabilirsiniz. Kurulmayı bekleyen onlarca kat, farklı karakterler, işe alınmayı bekleyen canavarlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Dungeon Inc Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Dungeon Inc v1.9.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dungeon Inc 1.9.1 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Dungeon Inc 1.9.1 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dungeon inc 1.9.1 altın hile, dungeon inc 1.9.1 android hile, dungeon inc 1.9.1 gems hack, dungeon inc 1.9.1 hack apk, dungeon inc 1.9.1 hile apk, dungeon inc 1.9.1 mod apk, dungeon inc 1.9.1 money hack, dungeon inc 1.9.1 para hile, dungeon inc altın hile, dungeon inc diamond hack, dungeon inc elmas hile, dungeon inc hack apk, dungeon inc hile apk, dungeon inc mod apk, dungeon inc money hack, dungeon inc para hile


Download Dungeon Inc v1.9.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like