Dungeon Village v2.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 423 ratings )
Price: $0
Download

Dungeon Village v2.0.6 PARA HİLELİ APK, mini RPG, işletme ve yönetim oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Kairosoft Co.,Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun popüler ve klasik oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz köy içinde savaşçılar yetiştirmek, kalenizi, eğlence merkezlerinizi, yiyecek yerlerini kurmak ve yönetmektir. Dungeon Village içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz gibi köyü-kaleyi büyütebilir, yenilmez savaşçılara sahip olabilirsiniz. Geniş bir evren, uzun oyun süresi, mini kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Dungeon Village sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dungeon Village Play Store’da 15.99TL’dir, 13.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Dungeon Village v2.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dungeon Village 2.0.6 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 75 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, RPG Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, dungeon village 2.0.6 altın hile, dungeon village 2.0.6 android, dungeon village 2.0.6 apk, dungeon village 2.0.6 full apk, dungeon village 2.0.6 hack apk, dungeon village 2.0.6 hile apk, dungeon village 2.0.6 mod apk, dungeon village 2.0.6 money hack, dungeon village 2.0.6 para hile, dungeon village android, dungeon village apk, dungeon village apk download, dungeon village apk indir, dungeon village full apk, dungeon village gold hack, dungeon village hack, dungeon village hack apk, dungeon village hile apk, dungeon village mod, dungeon village mod apk, dungeon village money hack


Download Dungeon Village v2.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like