Dünya Savaşı v2.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 880 ratings )
Price: $0
Download

Dünya Savaşı v2.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Dünya Savaşı v2.1.0 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve yönetim türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını StrategyGame stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ile bulunduğunuz dünya haritası üstünde rakip devletlere karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Dünya Savaşı içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun süren savaşlar, onlarca devlet, geliştirilmeyi bekleyen askeri güçleriniz ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Dünya Savaşı v2.1.0 sürümünde yeni ülkeler, gelişmiş silah sistemi ve dahası eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dünya Savaşı Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Dünya Savaşı v2.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dünya Savaşı 2.1.0 para hile apk : oyun içinde OSMANLI DEVLETİ’Nİ seçerseniz yüksek miktarda para ile başlarsınız, ayrıca her devlette geçerli olarak silahlanma harcamalarınızın fiyatı “0” sıfırdır.

Dünya Savaşı 2.1.0 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dünya savaşı 2.1.0 altın hile, dünya savaşı 2.1.0 hack apk, dünya savaşı 2.1.0 hile apk, dünya savaşı 2.1.0 mod apk, dünya savaşı 2.1.0 money hack, dünya savaşı 2.1.0 para hile, dünya savaşı android, dünya savaşı apk, dünya savaşı hack, dünya savaşı hack apk, dünya savaşı hile, dünya savaşı hile apk, dünya savaşı mod apk, dünya savaşı para hile, world war apk hile, world war hack apk, world war hile apk, world war mod apk


Download Dünya Savaşı v2.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like