Earth And Legend v2.1.5 MOD APK – PARA / Premium HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 348 ratings )
Price: $0
Download

Earth And Legend v2.1.5 PARA HİLELİ APK, RPG, macera ve açık dünya oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DVide Arts Incorporated stüdyosunun üstlendiği Android platformunun klasik ve ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Earth And Legend içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve premium hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz silahı satın alabilir karakterinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Earth And Legend v2.1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış, ekipmanlarda güncellemeler ve çok oyunculu mod desteği eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Earth And Legend Play Store’da 26.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Earth And Legend v2.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Earth And Legend 2.1.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : PARA HİLESİ için kayıtlı olan PLAYER isimli profilden girmeniz gerekmektedir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

140 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, earth and legend 2.1.5 altın hile, earth and legend 2.1.5 altın hile apk, earth and legend 2.1.5 android para hile apk, earth and legend 2.1.5 hack apk, earth and legend 2.1.5 mod apk, earth and legend 2.1.5 mod apk download, earth and legend 2.1.5 mod apk indir, earth and legend 2.1.5 para hack apk, earth and legend 2.1.5 para hile apk, earth and legend android hile, earth and legend apk hile, earth and legend apk mod, earth and legend full apk, earth and legend hack apk indir, earth and legend hile apk, earth and legend mod apk


Download Earth And Legend v2.1.5 MOD APK – PARA / Premium HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like