Earth Protect Squad v2.07.64b MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 85 ratings )
Price: $0
Download

Earth Protect Squad v2.07.64b MOD APK – MEGA HİLELİ

Earth Protect Squad v2.07.64b PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve kıyasıya mücadele türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kisunja Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve dronelar ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Earth Protect Squad: Third Person Shooting Game içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karşı tarafa karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, tehlikeli düşmanlar, özel silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Earth Protect Squad v2.07.64b sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Earth Protect Squad Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

Kurulumu

Earth Protect Squad v2.07.64b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Earth Protect Squad 2.07.64b para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

Earth Protect Squad 2.07.64b ekipman hile apk : oyun içindeki tüm silahların, karakterlerin, araçların kilidi açıktır.

Earth Protect Squad 2.07.64b mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, earth protect squad 2.07.64b altın hile, earth protect squad 2.07.64b android hile, earth protect squad 2.07.64b hack apk, earth protect squad 2.07.64b hile apk, earth protect squad 2.07.64b mod apk, earth protect squad 2.07.64b para hile, earth protect squad android hile, earth protect squad apk hile, earth protect squad apk mod, earth protect squad hack apk, earth protect squad hile apk, earth protect squad mermi hile, earth protect squad mod apk, earth protect squad para hile


Download Earth Protect Squad v2.07.64b MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like