Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 955 ratings )
Price: $0
Download

Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK, aksiyon, macera ve karanlık evrende geçen oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Pixel Hero Games firmasının üstlendiği Android ve bilgisayar platformlarının bilinen – tanınan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Gregor Eisenhorn adındaki karakter ile karanlık Warhammer 40000 evreni içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve insanlığı korumaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Teknoloji ve karanlık gücün birbirine karıştığı dünya, onlarca silah, özel yetenekleriniz, arkadaşlarınız, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Tüm galaksiyi tehdit eden karanlığı durdurmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Eisenhorn XENOS Play Store’dan artık kaldırılmıştır.

 

Kurulumu

Eisenhorn XENOS v1.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.pixelherogames.xenos” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 70 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, eisenhorn xenos 1.0 android, eisenhorn xenos 1.0 apk, eisenhorn xenos 1.0 full apk, eisenhorn xenos android, eisenhorn xenos android apk, eisenhorn xenos android için, eisenhorn xenos apk, eisenhorn xenos apk indir, eisenhorn xenos full apk, eisenhorn xenos mobile, eisenhorn xenos mobile game, eisenhorn xenos telefon için


Download Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like