El Chavo Kart v1.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 185 ratings )
Price: $0
Download

El Chavo Kart v1.4 MOD APK – PARA HİLELİ

El Chavo Kart v1.4 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kokonut Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz parkurda rakiplerinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. El Chavo Kart içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabaları – karakterleri satın alıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun süren yarışlar, zorlu rakipler, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. El Chavo Kart v1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. El Chavo Kart Play Store’da henüz herkes için indirilebilir değildir.

Kurulumu

El Chavo Kart v1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

El Chavo Kart 1.4 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

El Chavo Kart 1.4 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, el chavo kart 1.4 altın hile, el chavo kart 1.4 apk, el chavo kart 1.4 elmas hile, el chavo kart 1.4 hack apk, el chavo kart 1.4 hile apk, el chavo kart 1.4 mod apk, el chavo kart 1.4 para hile, el chavo kart altın hile, el chavo kart android, el chavo kart apk, el chavo kart apk hile, el chavo kart hack, el chavo kart hack apk, el chavo kart hile apk, el chavo kart mod apk, el chavo kart para hile


Download El Chavo Kart v1.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like