Enigmatis 2 v1.4 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 553 ratings )
Price: $0
Download

Enigmatis 2 v1.4 FULL APK – SD DATA

Enigmatis 2 v1.4 FULL APK, esrarengiz olayları aydınlatmak parmaklarınızın ucundadır… Yapımcılığını Artifex Mundi stüdyosunun üstlendiği mobil platformun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile garip olayları araştırmaktır. Normal şartlarda Play Store’da ücretsiz olarak oyuncuya sunulsa da belirli bir aşamadan sonra satın almanızı istiyordu bu sorunun önüne geçebilmek için FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya bağlı kalmadan dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Oynanış tarzı ve kontrol olarak Agent Alice oyununa benzediğini söyleyebilirim. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Enigmatis 2 Play Store’da 7.99TL’dir.

Kurulumu

Enigmatis 2 v1.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.artifexmundi.enigmatis2.gp.full” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Enigmatis 2 v1.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunenigmatis 2 1.4 android, enigmatis 2 1.4 android full, enigmatis 2 1.4 android indir, enigmatis 2 1.4 apk, enigmatis 2 1.4 apk download, enigmatis 2 1.4 apk full, enigmatis 2 1.4 apk indir, enigmatis 2 1.4 full android, enigmatis 2 1.4 full apk, enigmatis 2 1.4 tam sürüm, enigmatis 2 android, enigmatis 2 android hack, enigmatis 2 apk full, enigmatis 2 apk indir, enigmatis 2 apk sd data, enigmatis 2 full apk, enigmatis 2 full indir, enigmatis 2 hack apk


Download Enigmatis 2 v1.4 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like