Eternium v1.4.28 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 434 ratings )
Price: $0
Download

Eternium v1.4.28 MOD APK – PARA HİLELİ

Eternium v1.4.28 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve RPG türündeki oyunları seven hocalarım Making Fun Inc firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaktır. Eternium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı biraz daha üstün olabilir, savaşlarda parasal ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tehlikeli yaratıklar, onlarca görev, farklı ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Eternium v1.4.28 sürümünde yeni görevler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Eternium Play Store’da 1.950.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Eternium v1.4.28 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Eternium 1.4.28 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, etern, eternium 1.4.28 altın hile, eternium 1.4.28 hack apk, eternium 1.4.28 hile apk, eternium 1.4.28 mod apk, eternium 1.4.28 money hack, eternium 1.4.28 para hile, eternium altın hile, eternium android hile, eternium apk hile, eternium gold hack, eternium hack, eternium hack apk, eternium hile, eternium hile apk, eternium mage and minions hack apk, eternium mage and minions hile apk, eternium mage and minions mod apk, eternium mod apk, eternium money hack, eternium para hile


Download Eternium v1.4.28 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like