Evil Nun v1.7.4 MOD APK – PARA / CAN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 553 ratings )
Price: $0
Download

Evil Nun v1.7.4 MOD APK – PARA / CAN HİLELİ

Evil Nun v1.7.4 PARA HİLELİ APK, kaçış, korku ve bulmaca oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Keplerians Horror Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çocuk karakteri ile mahsur kaldığınız okul içinde bulmacaları çözmek, kilitli kapıları açmak ve kaçmaya çalışmaktır. Evil Nun içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, markette satılan tüm özellikleri satın alabilirsiniz. Peşinizden ayrılamayan yaratık, gizli odalar, çözülmesi zor gizemler ve dahası sizleri bekliyor. Evil Nun v1.7.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Evil Nun: Okuldaki Korku Play Store’da 380.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Evil Nun v1.7.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Evil Nun 1.7.4 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız eksi (-) değerlere düşer.

Evil Nun 1.7.4 can hile apk : oyun içinde canavar size saldırmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, evil nun 1.7.4 android hile, evil nun 1.7.4 apk, evil nun 1.7.4 apk hile, evil nun 1.7.4 apk mod, evil nun 1.7.4 can hile, evil nun 1.7.4 hack apk, evil nun 1.7.4 hile apk, evil nun 1.7.4 mod apk, evil nun android hile, evil nun apk, evil nun apk hile, evil nun apk mod, evil nun can hile, evil nun hack, evil nun hack apk, evil nun hile apk, evil nun mod, evil nun mod apk, evil nun para hile


Download Evil Nun v1.7.4 MOD APK – PARA / CAN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like