ExoMiner Idle Miner Adventure v0.7.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 254 ratings )
Price: $0
Download

ExoMiner Idle Miner Adventure v0.7.8 MOD APK – PARA HİLELİ

ExoMiner Idle Miner Adventure v0.7.8 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Eldring stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız gezegenler üstünde tesisler kurmak, değerli madenleri çıkarmak, satmak ve para kazanmaktır. ExoMiner Idle Miner Adventure içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm inşaat ve geliştirme işlerini yapabilirsiniz. Zorlu görevler, inşa edilecek farklı birimler, özel madenler ve dahası sizleri bekliyor. ExoMiner Idle Miner Adventure v0.7.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. ExoMiner Idle Miner Adventure Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

 

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para ve elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeter.

Kurulumu

ExoMiner Idle Miner Adventure v0.7.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ExoMiner Idle Miner Adventure 0.7.8 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

ExoMiner 0.7.8 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, exominer 0.7.8 altın hile, exominer 0.7.8 hack apk, exominer 0.7.8 hile apk, exominer 0.7.8 mod apk, exominer 0.7.8 para hile, exominer apk, exominer apk hile, exominer apk mod, exominer elmas hile, exominer hack, exominer hack apk, exominer hile apk, exominer idle miner adventure hile apk, exominer mod apk, exominer para hile


Download ExoMiner Idle Miner Adventure v0.7.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like