Extreme Landings Pro v3.7.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 663 ratings )
Price: $0
Download

Extreme Landings Pro v3.7.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Extreme Landings Pro v3.7.2 UÇAK HİLELİ APK, simülasyon ve uçak kontrol oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını RORTOS firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz görevlerde sizden istenilenler doğrultusunda uçuş yapmak ve başarılı bir şekilde iniş – kalkış işlerini gerçekleştirmektir. Extreme Landings içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede tüm uçakları simüle edebilir, istediğiniz bölümlerde, görevlerde uçuş yapabilirsiniz. Tamamı gerçek markalarda – modellerde uçaklar, zorlu uçuş rotaları, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Extreme Landings Pro v3.7.2 sürümünde hata düzeltmeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Extreme Landings Pro Play Store’da 219.99TL’dir, 8.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Extreme Landings Pro v3.7.2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “it.rortos.extremelandingspro” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Extreme Landings Pro v3.7.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, extreme landings 3.7.2 full apk, extreme landings full apk, extreme landings mod apk, extreme landings pro 3.7.2 apk, extreme landings pro 3.7.2 apk download, extreme landings pro 3.7.2 apk full, extreme landings pro 3.7.2 apk indir, extreme landings pro 3.7.2 full apk, extreme landings pro android, extreme landings pro android indir, extreme landings pro apk, extreme landings pro apk download, extreme landings pro apk full, extreme landings pro apk indir, extreme landings pro full, extreme landings pro full apk, extreme landings pro hack


Download Extreme Landings Pro v3.7.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like