F1 Mobile Racing v1.3.9 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 343 ratings )
Price: $0
Download

F1 Mobile Racing v1.3.9 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

F1 Mobile Racing v1.3.9 FULL APK, araba yarış tarzını seviyorsanız ve Formula 1 tutkunuysanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Codemasters Software Company Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız F1 arabaları ile bulunduğunuz yarış pisti içinde rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Zorlu yarışlar, tamamı lisanslı araçlar, gerçek F1 pilotları, takımları ve dahası sizleri bekliyor. F1 Mobile Racing henüz ülkemizde tamamen sunulmadığı için FULL APK yani erken erişim olarak sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan evvel giriş yapabilir, yüksek hızın heyecanını yaşayabilirsiniz. Onlarca yarış, farklı modlar, özel araçlar ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. F1 Mobile Racing Play Store’da henüz tamamen sunulmamıştır.

 

Kurulumu

F1 Mobile Racing v1.3.9 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.codemasters.F1Mobile” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

F1 Mobile Racing v1.3.9 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, f1 mobile android, f1 mobile apk, f1 mobile full apk, f1 mobile racing 1.3.9 android, f1 mobile racing 1.3.9 apk, f1 mobile racing 1.3.9 apk download, f1 mobile racing 1.3.9 apk indir, f1 mobile racing 1.3.9 full apk, f1 mobile racing android, f1 mobile racing android için, f1 mobile racing android indir, f1 mobile racing apk, f1 mobile racing apk download, f1 mobile racing apk indir, f1 mobile racing full apk, f1 mobile racing mobile game, f1 mobile racing telefon, f1 mobile racing telefon için


Download F1 Mobile Racing v1.3.9 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like