F18 Carrier Landing v7.5.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 716 ratings )
Price: $0
Download

F18 Carrier Landing v7.5.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

F18 Carrier Landing v7.5.2 FULL APK, uçak simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını RORTOS firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş uçağı ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedefleri yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. F18 Carrier Landing içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz uçağı seçebilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun süren uçuşlar, güçlü silahlar ve onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. F18 Carrier Landing v7.5.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Eurofighter Typhoon, F-22 Raptor, F16 Falcon, F-104 Starfighter gibi uçaklar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve çift parmak ile sağlanabilmektedir. F18 Carrier Landing Play Store’da 55.09TL’dir 8.200’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

F18 Carrier Landing v7.5.2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “it.rortos.f18carrierlanding” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

F18 Carrier Landing v7.5.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, f18 carrier full apk, f18 carrier landing 7.5.2 android indir, f18 carrier landing 7.5.2 apk, f18 carrier landing 7.5.2 apk download, f18 carrier landing 7.5.2 apk indir, f18 carrier landing 7.5.2 full apk, f18 carrier landing 7.5.2 pro apk, f18 carrier landing android indir, f18 carrier landing apk, f18 carrier landing apk download, f18 carrier landing apk indir, f18 carrier landing full apk, f18 carrier landing full apk indir, f18 carrier landing pro apk, f18 carrier landing pro apk indir


Download F18 Carrier Landing v7.5.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like