Faily Brakes 2 v3.20 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 154 ratings )
Price: $0
Download

Faily Brakes 2 v3.20 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

Faily Brakes 2 v3.20 PARA HİLELİ APK, zorlu yollarda araba sürme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını CASUAL AZUR GAMES firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli yollarda ilerlemek, engellerden kaçmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Faily Brakes 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yollar üstünde şov yapabilirsiniz. Yüzlerce engel, hızlı arabalar, peşinizden ayrılmayan polisler ve dahası sizleri bekliyor. Faily Brakes 2 v3.20 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Faily Brakes 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Faily Brakes 2 v3.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Faily Brakes 2 3.20 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Faily Brakes 2 3.20 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Faily Brakes 2 3.20 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, faily brakes 2 3.20 altın hile, faily brakes 2 3.20 elmas hile, faily brakes 2 3.20 hack apk, faily brakes 2 3.20 hile apk, faily brakes 2 3.20 mod apk, faily brakes 2 3.20 para hile, faily brakes 2 altın hile, faily brakes 2 apk hile, faily brakes 2 araba hile, faily brakes 2 elmas hile, faily brakes 2 hack, faily brakes 2 hack apk, faily brakes 2 hile apk, faily brakes 2 mod apk, faily brakes 2 para hile


Download Faily Brakes 2 v3.20 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like