Faily Skater v7.1 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 332 ratings )
Price: $0
Download

Faily Skater v7.1 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Faily Skater v7.1 PARA HİLELİ APK, zorlu yollarda ilerleme ve sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Faily serisi ile ünlenen Spunge Games Pty Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız kaykay kullanan karakter ile bulunduğunuz şehir içinde daima ileri doğru gitmek, engelleri aşmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Faily Skater içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakterleri ve kaykay ekipmanlarını satın alabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, karmaşık şehir ortamı, çeşitli tehlikeler ve dahası sizleri bekliyor. Faily Skater v7.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Faily Skater Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Faily Skater v7.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Faily Skater 7.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Faily Skater 7.1 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, faily skater 7.1 android hack, faily skater 7.1 android hile, faily skater 7.1 apk, faily skater 7.1 apk hack, faily skater 7.1 apk hile, faily skater 7.1 apk mod, faily skater 7.1 hack apk, faily skater 7.1 hile apk, faily skater 7.1 mod apk, faily skater 7.1 money hack, faily skater 7.1 para hile, faily skater anahtar hile, faily skater android, faily skater android hile, faily skater apk, faily skater apk hile, faily skater apk mod, faily skater hack, faily skater hack apk, faily skater hile apk, faily skater mod apk, faily skater money hack, faily skater para hile


Download Faily Skater v7.1 MOD APK – PARA / ANAHTAR HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like