Fallout Shelter v1.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 684 ratings )
Price: $0
Download

Fallout Shelter v1.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Fallout Shelter v1.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü oyun Bethesda stüdyosunun üstlendiği son zamanların en popüler oyunlarından birisidir. Amacınız insanları bir araya toplayarak yer altında yeni bir gelecek yani yaşam alanı oluşturmaktır dünyanın içinde ama tamamen dünyadan ayrı bir topluluk parmaklarınızın ucunda olacaktır. Fallout Shelter içinde yaşanan maddi sıkıntılardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız caps hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız su hileli, sınırsız yiyecek hileli, sınırsız envanter hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyunun keyfini hiç bir kısıtlamaya bağlı kalmadan çıkarabilirsiniz… İnsanlarınızın bulunduğu yerleri geliştirebilir dünyaya keşif için çıkabilirsiniz, dışarıdan gelen tehditlere de dikkat etmeniz gerekiyor aksi taktirde bu üssün sonu olabilir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Fallout Shelter Play Store’da 194.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Fallout Shelter v1.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bethsoft.falloutshelter” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Fallout Shelter v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fallout Shelter 1.1 hile apk : oyundaki tüm maddi değerler sınırsızdır, dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz birimler asla azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunfallout shelter 1.1 caps hile apk, fallout shelter 1.1 enerji hile apk, fallout shelter 1.1 full apk, fallout shelter 1.1 hack apk, fallout shelter 1.1 hack apk indir, fallout shelter 1.1 hile apk, fallout shelter 1.1 mod apk, fallout shelter 1.1 mod apk indir, fallout shelter 1.1 para hile apk, fallout shelter android, fallout shelter android hack, fallout shelter android hile, fallout shelter android mod, fallout shelter apk, fallout shelter apk sd data, fallout shelter caps hile apk, fallout shelter full apk download, fallout shelter full apk indir, fallout shelter hack apk, fallout shelter hile apk, fallout shelter mod apk download, fallout shelter mod apk indir


Download Fallout Shelter v1.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like