Fancade v1.3.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 316 ratings )
Price: $0
Download

Fancade v1.3.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Fancade v1.3.1 Premium HİLELİ APK, zor ve uğraştıran oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Martin Magni üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde sizden istenilenler doğrultusunda araçları sürmek, bulmacaları çözmek ve görevleri tamamlamaktır. Fancade içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız hileli, premium yani özel üye hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm aşamalarda oynayabilirsiniz. Farklı oyun modları, yüzlerce bölüm, garip dünyalar ve dahası sizleri bekliyor. Fancade v1.3.1 sürümünde yeni bölgeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fancade Play Store’da 16.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Fancade v1.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fancade 1.3.1 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

Fancade 1.3.1 premium hile apk : oyuna premium yani vip üye olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, fancade 1.3.1 altın hile, fancade 1.3.1 hack apk, fancade 1.3.1 hile apk, fancade 1.3.1 mod apk, fancade 1.3.1 para hile, fancade 1.3.1 premium hile, fancade 1.3.1 yıldız hile, fancade altın hile, fancade apk hile, fancade hack, fancade hack apk, fancade hile apk, fancade mod apk, fancade para hile, fancade premium hile, fancade yıldız hile


Download Fancade v1.3.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like