Fantasy Forge v1.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 104 ratings )
Price: $0
Download

Fantasy Forge v1.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Fantasy Forge v1.8.2 PARA HİLELİ APK, yönetim ve inşa etme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Sparkling Society firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunu adalar üstüne şehirlerinizi kurmak, yönetmek ve halkınızı mutlu etmektir. Fantasy Forge içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça inşaat işlerini yapabilirsiniz. Yapılacak onlarca iş, bitmek bilmeyen inşaatlar, farklı adalar ve dahası sizleri bekliyor. Fantasy Forge v1.8.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fantasy Forge Play Store’da 8.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Fantasy Forge v1.8.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fantasy Forge 1.8.2 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Fantasy Forge 1.8.2 altın hile apk : oyun içinde altın miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, fantasy forge 1.8.2 altın hile, fantasy forge 1.8.2 hack apk, fantasy forge 1.8.2 hile apk, fantasy forge 1.8.2 mod apk, fantasy forge 1.8.2 para hile, fantasy forge altın hile, fantasy forge apk, fantasy forge apk hile, fantasy forge elmas hile, fantasy forge hack, fantasy forge hack apk, fantasy forge hile apk, fantasy forge mod apk, fantasy forge para hile


Download Fantasy Forge v1.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like