Faraway 4 Ancient Escape v1.0.4252 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 797 ratings )
Price: $0
Download

Faraway 4 Ancient Escape v1.0.4252 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Faraway 4 Ancient Escape v1.0.4252 KİLİTLER AÇIK APK, bulmaca, gizem türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Snapbreak firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapılan oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz mistik ortamlarda gizemli sistemleri, olayları çözmek ve bölümlerde ilerlemektir. Faraway 4 Ancient Escape içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm bölüm ve özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümleri bitirip hikayenin sonuna ulaşabilirsiniz. Karmaşık sistemler, zorlu bulmacalar, farklı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Faraway 4 Ancient Escape v1.0.425 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Faraway 4: Ancient Escape Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Faraway 4 Ancient Escape v1.0.4252 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Faraway 4 Ancient Escape 1.0.4252 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, faraway 4 ancient escape 1.0.4252 apk hile, faraway 4 ancient escape 1.0.4252 full apk, faraway 4 ancient escape 1.0.4252 hack, faraway 4 ancient escape 1.0.4252 hile apk, faraway 4 ancient escape 1.0.4252 mod apk, faraway 4 ancient escape android hile, faraway 4 ancient escape apk hile, faraway 4 ancient escape apk mod, faraway 4 ancient escape full apk, faraway 4 ancient escape hack apk, faraway 4 ancient escape hile apk, faraway 4 ancient escape mod apk, faraway 4 ancient escape premium hile, faraway 4 ancient escape unlock apk


Download Faraway 4 Ancient Escape v1.0.4252 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like