Farm & Fix Mobile v0.9.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 966 ratings )
Price: $0
Download

Farm & Fix Mobile v0.9.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Farm & Fix Mobile v0.9.5 PARA HİLELİ APK, çiftlik kurmak ve işletme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını PlayWay SA firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile sahibi olduğunuz arazi üzerine çiftliğinizi kurmak ve iyi şekilde yönetmektir. Farm & Fix Mobile içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, çiftliğinizi hızlıca geliştirip, arazinizi büyütebilirsiniz. Ekilip – biçilmesi gereken araziler, farklı çiftlik araçları, açık dünya, tamirat – tadilat ve dahası sizleri bekliyor. Farm & Fix Mobile v0.9.5 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Farm & Fix Mobile Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Farm Fix Mobile v0.9.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farm Fix Mobile 0.9.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk menüden “CONTINUE” butona basarak devam edin, paranız sınırsız ve vip olarak başlarsınız. Yeni profil oluşturursanız hile çalışmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, farm fix android, farm fix apk, farm fix mobile 0.9.5 apk hile, farm fix mobile 0.9.5 apk mod, farm fix mobile 0.9.5 hack apk, farm fix mobile 0.9.5 hile apk, farm fix mobile 0.9.5 mod apk, farm fix mobile 0.9.5 para hile, farm fix mobile apk hile, farm fix mobile apk mod, farm fix mobile hack apk, farm fix mobile hile apk, farm fix mobile mod apk, farm fix mobile para hile, farm fix telefon


Download Farm & Fix Mobile v0.9.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like