Farm Town v3.35 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 328 ratings )
Price: $0
Download

Farm Town v3.35 MOD APK – PARA HİLELİ

Farm Town v3.35 PARA HİLELİ APK, çiftlik kurma ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını foranj stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine çiftliğinizi kurmak, tarlalar ve hayvanlarla ilgilenmek, ticaret yapmak ve para kazanmaktır. Farm Town: Happy farming Day içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, inşaat işlerini hızlıca yapıp, hasat sürelerini kısaltabilirsiniz. Yapılacak onlarca görev, hayvanlarınız, çalışanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Farm Town v3.35 sürümünde yeni karakterler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Farm Town Play Store’da 490.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Farm Town v3.35 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farm Town 3.35 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Farm Town 3.35 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, farm town 3.35 altın hile, farm town 3.35 elmas hile, farm town 3.35 hack apk, farm town 3.35 hile apk, farm town 3.35 mod apk, farm town 3.35 para hile, farm town altın hile, farm town apk hile, farm town elmas hile, farm town hack apk, farm town hile apk, farm town mod apk, farm town para hile


Download Farm Town v3.35 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like