Farming Simulator 16 v1.0.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 551 ratings )
Price: $0
Download

Farming Simulator 16 v1.0.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Farming Simulator 16 v1.0.0.0 PARA HİLELİ APK, uzun bir aradan sonra güncelleme alan yapımcılığını GIANTS Software stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir simülasyon oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz çiftlik makineleri ile tarla ürünlerini ekip, biçip, satmaktır. Farming Simulator 16 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz tarım makinesini satın alabilir, çiftliğinizi istediğiniz kadar büyütebilirsiniz. New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone ve MAN gibi markaların tarım araçları kontrolünüzü bekliyor.. Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı ve patates gibi ürünleri yetiştirebilir, pazarda satabilirsiniz. Ayrıca multiplayer yani çok oyunculu modda bluetooth ve wifi ile arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanmaktadır. Farming Simulator 16 Play Store’da 14.32TL’dir.

Kurulumu

Farming Simulator 16 v1.0.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.giantssoftware.fs16” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Farming Simulator 16 v1.0.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farming Simulator 16 v1.0.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı olan kariyerden devam edin.

UYARI : yeni kariyer oluşturursanız para hilesi olmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunfarming simulator 16 1.0.0.0 android hile, farming simulator 16 1.0.0.0 hack apk, farming simulator 16 1.0.0.0 hile apk, farming simulator 16 1.0.0.0 mod apk, farming simulator 16 1.0.0.0 para hile, farming simulator 16 android, farming simulator 16 android hack, farming simulator 16 android hile, farming simulator 16 android mod, farming simulator 16 android para hile, farming simulator 16 apk, farming simulator 16 full apk, farming simulator 16 hack apk, farming simulator 16 hile apk, farming simulator 16 mod apk, farming simulator 16 mod hile, farming simulator 16 para hile apk, farming simulator 16 para hile hack


Download Farming Simulator 16 v1.0.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like