Farmscapes v1.1.4.1 MOD APK – NAL HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 55 views
( 518 ratings )
Price: $0
Download

Farmscapes v1.1.4.1 MOD APK – NAL HİLELİ

Farmscapes v1.1.4.1 NAL HİLELİ APK, eşleme, dekorasyon ve tamirat – tadilat oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Playrix firmasının üstlendiği Android platformuna giriş yapmaya hazırlanan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile terkedilmiş çiftlikte bulmacaları çözmek, at nallarını toplamak ve yeniden inşa etmektir. Farmscapes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız at nalı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Yapılacak onlarca iş, arkadaşlarınız, hayvanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Farmscapes v1.1.4.1 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Farmscapes Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Kurulumu

Farmscapes v1.1.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farmscapes v1.1.4.1 nal hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi at nalı harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, farmscapes 1.1.4.1 altın hile, farmscapes 1.1.4.1 apk, farmscapes 1.1.4.1 hack apk, farmscapes 1.1.4.1 hile apk, farmscapes 1.1.4.1 mod apk, farmscapes 1.1.4.1 nal hile, farmscapes android, farmscapes apk, farmscapes apk hile, farmscapes apk mod, farmscapes hack, farmscapes hack apk, farmscapes hile apk, farmscapes mod apk, farmscapes nal hile


Download Farmscapes v1.1.4.1 MOD APK – NAL HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like