FarmVille 2 v3.2.226 MOD APK – ANAHTAR HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 750 ratings )
Price: $0
Download

FarmVille 2 v3.2.226 MOD APK – ANAHTAR HİLELİ

FarmVille 2 v3.2.226 ANAHTAR HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı sürekli olarak güncelleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ZYNGA stüdyosunun üstlendiği çitlik oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemesi gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Yayın hayatına sosyal platform oyunu olarak Farmville gördüğü ilginin ardından kısa zaman içinde mobil platform için sunuldu. FarmVille 2: Köy Kaçamağı içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız anahtar hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyunda beklemeniz gereken hiç bir işi bekleyemeyecek çiftliğinizi kısa süre içinde geliştirebileceksiniz… Kısacası hasat, hayvanların sağımı, meyvelerin oluş durumları, yaptığınız inşaatlar gibi zaman kavramını bulunan tüm işleri hemencecik yapabilirsiniz. FarmVille 2: Köy Kaçamağı’nda amacınız sahip olduğunuz arazi üzerine çiftliğinizi kurarak yaşamanızı sürdürmektir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. FarmVille 2: Köy Kaçamağı Play Store’da 1.340.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

FarmVille 2 v3.2.226 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FarmVille 2 3.2.226 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunfarmville 2 3.2.226 anahtar hile ak, farmville 2 3.2.226 mod apk, farmville 2 3.2.226 mod apk indir, farmville 2 android, farmville 2 köy kaçamağı 3.2.226 anahtar hile, farmville 2 köy kaçamağı 3.2.226 hile apk, farmville 2 köy kaçamağı 3.2.226 mod apk, farmville 2 köy kaçamağı anahtar hile, farmville 2 köy kaçamağı anahtar hile apk, farmville 2 köy kaçamağı hile, farmville 2 köy kaçamağı hile apk, farmville 2 köy kaçamağı mod apk


Download FarmVille 2 v3.2.226 MOD APK – ANAHTAR HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like