FarmVille 2 v3.3.242 MOD APK – ANAHTAR HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 674 ratings )
Price: $0
Download

FarmVille 2 v3.3.242 MOD APK – ANAHTAR HİLELİ

FarmVille 2: Köy Kaçamağı v3.3.242 ANAHTAR HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında sürekli olarak güncellemesini isteyen bir çok arkadaşımız vardı onlar için yeni sürüm geldikçe paylaşmak istiyorum… Çiftlik kurma ve yönetim konulu oyunlardan hoşlanıyorsanız yapımcılığını ZYNGA stüdyosunun üstlendiği FarmVille 2: Köy Kaçamağı oyununu kesinlikle denemeniz gerekiyor… Bildiğiniz üzere Farmville ilk olarak sosyal platformda karşımıza çıktı gördüğü ilginin ardından mobil cihazlar içinde geliştirilmeye başlandı. FarmVille 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız anahtar hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede çiftliğinizi en iyi şekilde yönetebilir oyun içinde bulunan tüm zaman kavramlarını yok edebilirsiniz. Sınırsız anahtar hilesi ile: hayvanların sağım zamanı, tarlaların hasat zamanı ve daha tüm zamanlı işlerinizi tek dokunuşla yapabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. FarmVille 2: Köy Kaçamağı Play Store’da 1.360.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

FarmVille 2 v3.3.242 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FarmVille 2 3.3.242 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, farmville 2 3.3.242 anahtar hile apk, farmville 2 3.3.242 android hile, farmville 2 3.3.242 hile apk, farmville 2 3.3.242 mod apk, farmville 2 anahtar hile apk, farmVille 2 android hile, farmville 2 apk hile, farmville 2 köy kaçamağı hile, farmville 2 mod apk, farmville 2 mod apk download, farmville 2 mod apk indir


Download FarmVille 2 v3.3.242 MOD APK – ANAHTAR HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like