FarmVille 2 v3.4.247 MOD APK – ANAHTAR HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 632 ratings )
Price: $0
Download

FarmVille 2 v3.4.247 MOD APK – ANAHTAR HİLELİ

FarmVille 2: Köy Kaçamağı v3.4.247 ANAHTAR HİLELİ APK, çiftlik kurma ve yönetme tarzındaki oyunları seviyorsanız günün ilk konusu olarak sunacağım yapımcılığını sosyal platformdan tanıdığım Zynga stüdyosunun üstlendiği sürükleyici bir oyundur. Amacınız parmaklarınızın ucundaki çiftliği en şekilde yöneterek verimli bir yer haline dönüştürmektir. FarmVille 2 içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız anahtar hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tarlaların hasat zamanı, hayvanların sağımı, inşaatların bitiş süreleri ve benzeri tüm olayları hızlandırabilir daha hızlı para kazanabilirsiniz. Hayalinizdeki çiftlik parmaklarınızın ucundadır… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. FarmVille 2: Köy Kaçamağı Play Store’da 1.410.000’den fazla indirilmiştir

Kurulumu

FarmVille 2 v3.4.247 MOD APK indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FarmVille 2 3.4.247 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

127 Yorum Android Oyunfarmville 2 3.4.247 anahtar hile apk, farmville 2 3.4.247 hile apk, farmville 2 3.4.247 key mod, farmville 2 3.4.247 mod apk, farmville 2 3.4.247 mod apk indir, farmville 2 anahtar hile, farmVille 2 android hile, farmville 2 android hile pak, farmville 2 android mod, farmville 2 hile, farmville 2 hile indir, farmville 2 hile mod, farmville 2 hileli apk, farmville 2 köy kaçamağı hile apk, farmville 2 mod apk download


Download FarmVille 2 v3.4.247 MOD APK – ANAHTAR HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like