FarmVille : Harvest Swap v1.0.774 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 215 ratings )
Price: $0
Download

FarmVille : Harvest Swap v1.0.774 MOD APK – PARA HİLELİ

FarmVille : Harvest Swap v1.0.774 PARA HİLELİ APK, dünyaca ünlü çiftlik oyunu olan FarmVille’nin mobil platform için uyarlanmış farkı bir versiyonudur Candy Crush Saga sevenlerin kesinlikle denemesi gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. FarmVille : Harvest Swap içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede ölümsüz olabilir tüm bölümleri rahatlıkla bitirebilirsiniz. Amacınız konunun başında da dediğim gibi Candy Crush Saga oyunundaki gibidir aynı 3 ögeyi birleştirip sizden istenilenler doğrultusunda bölümleri bitirmeye çalışıyorsunuz. Yüzlerce zorlu bölüm, çiftlik için yapmanız gereken onlarca görev ve dahası… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. FarmVille : Harvest Swap  Play Store’da 16.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

FarmVille : Harvest Swap v1.0.774 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FarmVille : Harvest Swap 1.0.774 hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sahip olduğunuz elmas ile para satın alın hem paranız artar hem elmasınız. Kısacası harcadıkça elmas ve paranız artar eksilmez.

UYARI : elmas ile para satın alırken en düşük değerden başlayıp elmas miktarınızı arttırmanız gerekiyor aksi halde pahalı para paketlerini alamazsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunfarmville harvest swap 1.0.774 hile apk, farmville harvest swap 1.0.774 mod apk, farmville harvest swap 1.0.774 mod apk download, farmville harvest swap 1.0.774 mod apk indir, farmville harvest swap 1.0.774 para hile apk, farmville harvest swap altın hile apk, farmville harvest swap android hile, farmville harvest swap hile apk, farmville harvest swap mod apk, farmville harvest swap mod apk download, farmville harvest swap para hile apk


Download FarmVille : Harvest Swap v1.0.774 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like