FateZ Unturned Zombie Survival v0.155 MOD APK – HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 280 ratings )
Price: $0
Download

FateZ Unturned Zombie Survival v0.155 MOD APK – HİLELİ

FateZ Unturned Zombie Survival v0.155 HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DastroGamesStudio firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız kaos ortamında zombilere karşı mücadele etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve hayatta kalmaktır. FateZ Unturned Zombie Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani malzeme gerekmeden craft yapma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombilere karşı daima üstün olabilirsiniz. Keşfedilecek bölgeler, ekipmanlarınız, zorlu şartlar ve dahası sizleri bekliyor. FateZ Unturned Zombie Survival v0.155 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. FateZ Unturned Zombie Survival Play Store’da 15.99TL’dir.

Kurulumu

FateZ Unturned Zombie Survival v0.155 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FateZ Unturned Zombie Survival 0.155 craft hile apk : oyun içinde materyal sayınız “100” yüzdür, craft yaparken her şeye yeter.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, fatez unturned zombie survival 0.155 craft hile, fatez unturned zombie survival 0.155 hack apk, fatez unturned zombie survival 0.155 hile apk, fatez unturned zombie survival 0.155 mod apk, fatez unturned zombie survival apk, fatez unturned zombie survival apk hile, fatez unturned zombie survival apk mod, fatez unturned zombie survival craft hile, fatez unturned zombie survival hack, fatez unturned zombie survival hack apk, fatez unturned zombie survival hile apk, fatez unturned zombie survival mod apk


Download FateZ Unturned Zombie Survival v0.155 MOD APK – HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like