Firefight v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 436 ratings )
Price: $0
Download

Firefight v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Firefight v1.0.0 FULL APK, strateji, taktik ve askeri savaş oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Sean O’Connor stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan başarılı ve farklı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri birimler ile bulunduğunuz döneme ait ünlü savaş ve olaylarda düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir. Strateji, yönetimin önemli olduğu anlar, askeri güçleriniz, oynanış yönünden farklı yapısı, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Birliklerinizi yönetin, hedefleri imha edin, görevleri başarıyla bitirin. Firefight STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır. Tanklardan tutunda yüksek tahribatlı bomba saldırılarına kadar uzanan görevleri tamamlamanız gerekiyor. Firefight v1.0.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Firefight Play Store’da 16.99TL’dir.

 

Kurulumu

Firefight v1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, firefight 1.0.0 android, firefight 1.0.0 android indir, firefight 1.0.0 apk, firefight 1.0.0 apk download, firefight 1.0.0 full apk, firefight 1.0.0 mobile game, firefight 1.0.0 telefon için, firefight android, firefight android game, firefight android indir, firefight apk, firefight apk download, firefight apk indir, firefight full apk, firefight hack apk, firefight mobile, firefight mobile game, firefight telefon için


Download Firefight v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like